Két meccs is vár szombaton a Szparira
Holnap – szombaton – két előkészületi mérkőzést is játszik a Nyíregyháza Spartacus együttese, így egyáltalán nem lesz unalmas napjuk a csapat tagjainak.
Reggel 9 órától, a Sóstói úti stadion műfüves pályáján a Létavértes gárdáját fogadja csapatunk, majd délután fél háromtól, már Tarcalon van jelenésük, ahol az egykor szebb napokat is megélt Csepel gárdájával mérik össze tudásukat labdarúgóink.
A szakmai stáb így akár minden labdarúgónak biztosíthat 90 perc játéklehetőséget a szombati napon, ami egy hónappal az Orosháza elleni idegenbeli bajnoki rajt előtt nagyon jól jönne.
A Létavértesi alakulat fiatal labdarúgókból áll, akik a DVSC utánpótláscsapataiban bontogatták szárnyaikat. A téli szünetben jelentős átalakuláson esett át Kondás Elemér gárdája, hiszen hat meghatározó játékosa is távozott, rájuk a jelenleg Törökországban edzőtáborozó DVSC csapata tart igényt. Így még fiatalabb játékosok kerültek – elsősorban a DVSC ifi „A” csapatából - az NB III Tisza csoportjában vitézkedő legénységhez (jelenleg a harmadik helyen állnak) . A Brekk-Révész kupa első fordulójában a megyebeli osztálytárs Tuzsér Erdért SE alakulata 3-0 arányban győzte le a létavértesi fiatalokat. Szerda délután egyébként a szintén osztálytárs Baktalórántháza vendégeskedett Létán, és nyert is 3-0-ra. Így, egy héten belül minhárom NB II-es megyebeli csapatunkkal megmérkőzik Kondás Elemér legénysége, és reméljük, hogy az előző két meccshez hasonlóan, holnap délelőtt sem örülhetnek az eredménynek a létavértesi fiatalok.
Délután pedig következik a szebb napokat is megélt csepel gárdája. Jelenleg a budapesti labdarúgó bajnokság első osztályában szereplő legénység, jövőre már minden bizonnyal NB III-as csapat lesz, hiszen az őszi fordulók után máris 16! Pont előnnyel vezet az üldözők előtt. Ezt a mérkőzést Tarcalon rendezik meg, 14 óra 30 perckor.
A szakmai stáb így akár minden labdarúgónak biztosíthat 90 perc játéklehetőséget a szombati napon, ami egy hónappal az Orosháza elleni idegenbeli bajnoki rajt előtt nagyon jól jönne.
A Létavértesi alakulat fiatal labdarúgókból áll, akik a DVSC utánpótláscsapataiban bontogatták szárnyaikat. A téli szünetben jelentős átalakuláson esett át Kondás Elemér gárdája, hiszen hat meghatározó játékosa is távozott, rájuk a jelenleg Törökországban edzőtáborozó DVSC csapata tart igényt. Így még fiatalabb játékosok kerültek – elsősorban a DVSC ifi „A” csapatából - az NB III Tisza csoportjában vitézkedő legénységhez (jelenleg a harmadik helyen állnak) . A Brekk-Révész kupa első fordulójában a megyebeli osztálytárs Tuzsér Erdért SE alakulata 3-0 arányban győzte le a létavértesi fiatalokat. Szerda délután egyébként a szintén osztálytárs Baktalórántháza vendégeskedett Létán, és nyert is 3-0-ra. Így, egy héten belül minhárom NB II-es megyebeli csapatunkkal megmérkőzik Kondás Elemér legénysége, és reméljük, hogy az előző két meccshez hasonlóan, holnap délelőtt sem örülhetnek az eredménynek a létavértesi fiatalok.
Délután pedig következik a szebb napokat is megélt csepel gárdája. Jelenleg a budapesti labdarúgó bajnokság első osztályában szereplő legénység, jövőre már minden bizonnyal NB III-as csapat lesz, hiszen az őszi fordulók után máris 16! Pont előnnyel vezet az üldözők előtt. Ezt a mérkőzést Tarcalon rendezik meg, 14 óra 30 perckor.