Két nap Telkiben -2010.02.11.-

A felkészülés egyhangúságát oldandó, a Szpari a keddi Liga Kupa meccsre vasárnaptól Telkiben készül.

A jövő héten kedden elkezdődik a tavaszi szezon a Spartacus játékosai a Honvéd elleni Liga Kupa meccsen lépnek pályára.

A keddi meccs előtt két napig a Spartacus az MLSZ Telki edzőközpontjában készül a nyitányra.

A csapat vasárnap este érkezik Telkibe, majd hétfőn és kedden délelőtt ott is edz a a Spartacus.

Kedden 14 órától a Bozsik-stadion műfüves pályáján szerepel az együttes a Liga Kupa középdöntőjének A csoportjában. Mint írtuk, az ellenfél a vendéglátó Honvéd együttese lesz.