Két nap Telkiben -2010.02.11.-
A felkészülés egyhangúságát oldandó, a Szpari a keddi Liga Kupa meccsre vasárnaptól Telkiben készül.
A jövő héten kedden elkezdődik a tavaszi szezon a Spartacus játékosai a Honvéd elleni Liga Kupa meccsen lépnek pályára.
A keddi meccs előtt két napig a Spartacus az MLSZ Telki edzőközpontjában készül a nyitányra.
A csapat vasárnap este érkezik Telkibe, majd hétfőn és kedden délelőtt ott is edz a a Spartacus.
Kedden 14 órától a Bozsik-stadion műfüves pályáján szerepel az együttes a Liga Kupa középdöntőjének A csoportjában. Mint írtuk, az ellenfél a vendéglátó Honvéd együttese lesz.