Két sérült, két eltiltott

A két sérült kivételével csütörtökön is mindenki teljes intenzitással edzett, a szombati bajnoki találkozóra készülve.
A Szpari csütörtök délelőtti edzésén sem gyakorolt a többiekkel Cséke György és Sipos Tamás. Sipos már kocogott az edzés alatt a pálya szélén, de Cséke Gyuri még csak szemlélte a történéseket. Zabos Attila És Bagoly Gábor természetesen a többiekkel együtt edzett, de ők szombaton nem szerepelhetnek a bajnoki meccsen.
A pályán gyakorlók közt ott volt a próbajátékra érkezett Didi is. A majd két órás gyakorlás végén két kapuztak a játékosok. Az egyik csapatban Lazareanu, Perényi, Zaleh, Ambrusz, Cornaci, Vukadinovic, Miskolczi, Hegedüs, Lippai, George és Montvai szerepelt. A másik együttesben Téglási Gábor állt a kapuba, míg Erdélyi Miki a mezőnyben focizott. A védelmet erősítte egyink gyurónk Zákány László. A játék közben a Kaposvár elleni mérkőzésre kialakított taktikát gyakorolták a focistáink.
Az edzés közben gyakran lehetett hallani Révész Attila hangját, aki soha nem rejti véka alá véleményét. Menedzserünk egyébként már a pálya közepéről szemlélte az eseményeket, láthatóan sokat javult a térde. Szerencsére az elsődleges diagnózis tévesnek bizonyult, így nem lesz szüksége műtétre.
Az edzés végén néhányan szokás szerint túlóráztak, és a pontrúgásokat gyakorolták. A játékosaink elszántan készülnek a rivális elleni rangadóra. Abban reménykednek, hogy a korai kezdés ellenére ezúttal is sokan buz7dítják majd a csapatot, az őszi szezon utolsó előtti hazai mérkőzésén.
Itt hívjuk fel újra szurkolóink figyelmét arra, hogy az utolsó kettő őszi bajnokira és a tavaszi szezonra egyaránt érvényes bérleteket megvehetik a Kaposvár elleni mérkőzés előtt a pénztárakban. (Bérletárak: 8000 Ft, diák-nyugdíjas: 5000 Ft, kedvezményes gyermekeknek és nőknek: 3000 forint.)