Két újabb játékost tesztel a szakvezetés
A hétfői edzésen két új játékos edzett a csapattal. Navarrete ősszel a DVTK játékosa volt, Obi Mitchell Franciaországból érkezett.
Hétfőn délután a műfüves pályán tartott edzést a csapat. Két új játékost is tesztel a szakvezetés.
Az argentin Matias Navarrete (172 cm/67 kg) ősszel a DVTK játékosa volt. A középpályás a Boca Juniors utánpótlásában nevelkedett, szeptemberben töltötte be huszadik évét. A DVTK-ban három bajnoki meccsen szerepelt.
Franciaországból érkezett Mitchel Obi. Az afrikai származású játékos ballábas középpályás.
A csapatunk készül a szerdai debreceni Liga Kupa mérkőzésre. Továbbra is a védelem összeállítása okoz majd gondot Révész Attilának. Erdélyi Mikinek a Honvéd elleni mérkőzésen eltört az egyik ujja, így ő legalább három hetet kihagy. Elképzelhető, hogy a Horvátországból érkezett hálóőr Ivan Pavicsics is bemutatkozik a mérkőzésen.
Az argentin Matias Navarrete (172 cm/67 kg) ősszel a DVTK játékosa volt. A középpályás a Boca Juniors utánpótlásában nevelkedett, szeptemberben töltötte be huszadik évét. A DVTK-ban három bajnoki meccsen szerepelt.
Franciaországból érkezett Mitchel Obi. Az afrikai származású játékos ballábas középpályás.
A csapatunk készül a szerdai debreceni Liga Kupa mérkőzésre. Továbbra is a védelem összeállítása okoz majd gondot Révész Attilának. Erdélyi Mikinek a Honvéd elleni mérkőzésen eltört az egyik ujja, így ő legalább három hetet kihagy. Elképzelhető, hogy a Horvátországból érkezett hálóőr Ivan Pavicsics is bemutatkozik a mérkőzésen.