Kétszer is Angyalföld

A héten kétszer is ellátogat a Szpari Angyalföldre, először szerdán a Liga Kupa ötödik fordulóját játsszák le. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu

Vasas - Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, A csoport, 5. forduló

November 12. szerda, 16.00

Illovszky stadion, vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Vámos Tibor, Farkas Balázs

 

A két csapata tavaly is találkozott a Liga Kupában. Akkor itthon 4-0-ra, Angyalföldön 1-0-ra nyertünk. Itthon George szerzett három gólt és Szilágyi is betalált. Míg a Fáy utcában Rojas fejelte a gólt. Egyik csapat sem jutott tovább a csoportkörből.

Az idén a Liga Kupában is jól szerepel a Vasas, négy meccsen nyolc pontot gyűjtöttek. A Vác és DVSC ellen nyertek, míg a DVTK-val és a Bőccsel ikszeltek.

A Szpariban ezúttal azok kapnak helyet, akik szombaton keveset játszottak vagy nem léptek pályára, és a fiatalok is lehetőséget kapnak, így: Tóth N., Zaleh, Ambrusz, Úr, Belényesi, Bakos, Lippai, Simon, Dosso és várhatóan egy magyar próbajátékos is bemutatkozik még.