Kétszer jön a Loki -2010.03.29.-
Ezen a héten kétszer is játsszunk a Lokival Nyíregyházán, kedden a Liga Kupa meccs következik.
Nyíregyháza Spartacus FC – DVSC-TEVA
Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 5. forduló
Március 30. kedd18:00
Nyíregyháza, Városi Stadion
A DVSC együttese a héten kétszer is utazik Nyíregyházára, kedden Liga Kupa mérkőzésen találkoznak a szomszédok, míg pénteken a Soproni Liga nyitó meccsét játsszák le.
A Liga Kupa középdöntőjében a két csapat közül már csak a vendégeknek van esélyük a továbbjutásra. A kiírás szerint a csoportelső a döntőt vívhatja a másik csoport első helyettjével. A DVSC tíz ponttal első a csoportban, a Videoton csapatának hét pontja. A Spartacus az első fordulóban döntetlent játszott a Honvéd otthonában, azóta nem sikerült pontot szereznünk.
A keddi mérkőzésen elsősorban a fiatalok kaphatnak lehetőséget a bizonyításra, illetve a sérülésből felépülők és eltiltott játékosok.