Kétszer jön a Loki -2010.03.29.-

Ezen a héten kétszer is játsszunk a Lokival Nyíregyházán, kedden a Liga Kupa meccs következik.

Nyíregyháza Spartacus FC – DVSC-TEVA

Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 5. forduló

Március 30.  kedd18:00

Nyíregyháza, Városi Stadion

 

A DVSC együttese a héten kétszer is utazik Nyíregyházára, kedden Liga Kupa mérkőzésen találkoznak a szomszédok, míg pénteken a Soproni Liga nyitó meccsét játsszák le.

A Liga Kupa középdöntőjében a két csapat közül már csak a vendégeknek van esélyük a továbbjutásra. A kiírás szerint a csoportelső a döntőt vívhatja a másik csoport első helyettjével. A DVSC tíz ponttal első a csoportban, a Videoton csapatának hét pontja. A Spartacus az első fordulóban döntetlent játszott a Honvéd otthonában, azóta nem sikerült pontot szereznünk.

A keddi mérkőzésen elsősorban a fiatalok kaphatnak lehetőséget a bizonyításra, illetve a sérülésből felépülők és eltiltott játékosok.