Kétszer ott, egyszer itt

Az elkövetkező tíz napban háromszor is összecsap a Szpari és a DVTK. A vasárnapi mérkőzésen sérülések, betegségek miatt sok hiányzónk lesz.
DVTK-Borsodi – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, őszi sorozat, csoportmérkőzések, 3. forduló, C csoport
2007. 09. 09., vasárnap, 19.00

Tíz nap alatt háromszor is megmérkőzik egymással a Szpari és a DVTK. Az első két találkozót Miskolcon játsszuk vendégként. Vasárnap (19.00) a Liga Kupában mérkőzünk a szomszédvárral. Jövő szombaton (09.16. 18.00) a Soproni Liga 8. fordulójában a soros bajnoki meccsen szerepelünk Diósgyőrben. Szeptember 19-én szerdán (16.00) Nyíregyházán fogadjuk a DVTK-Borsodi csapatát Liga Kupa meccs visszavágón.

A most vasárnapi mérkőzés előtt az összeállításnál, a szakvezetés dolga nem könnyű, sokan sérültek vagy betegek a csapatból. Zabos Attila megfázás miatt nem volt edzésben, ma délután Vukadinovic Dejan is hasonló panaszok miatt nem edzett. Sava már hosszabb ideje sérült, Miskolczi, Ambrusz és Lippai is sérüléssel bajlódik. Vasárnap várhatóan egyikük sem léphet pályára. Sipos Tamás az U-21-es válogatottnál van, csak jövő hét közepén jön vissza. George egy családi esemény miatt nem utazik a csapattal.

Révész Attila: - Nagyon fontosnak tartjuk a Liga Kupa mérkőzést is, de most az a legnagyobb gondunk, hogy milyen összeállításban szerepeltessük a csapatunkat. Egyébként sem akartuk ezen a meccsen az összes kártyánkat kiteríteni, de most a kényszerűség is rávisz minket a változtatásokra. A keretbe néhány fiatal játékost is meghívunk az NB-III-as csapatunkból. Természetesen most is egy harcos és küzdő Szpari fog játszani Diósgyőrben.

A várható összeállítás:
Máthé – Zaleh, Cséke, Bagoly, Cornaci – Szilágyi, Hegedüs, Minczér, Krajnc – Montvai, Moldovan