Ketten két góllal az őszi góllövőlista élén
A Vasas ellen először Szilágyi szerezte meg második élvonalbeli gólját, aztán a győztes találatával Montvai duplázta meg idei góljai számát.
Szilágyi Norbert: - Egész héten nagyon készültem erre a meccsre. Éreztem, hogy számít a játékomra Révész Attila és mindenképpen bizonyítani akartam. Dejan a gól előtt nagyon jól adta középre a labdát. Én is nagy lendülettel érkeztem, és így el is tudtam érni.
A második félidőben láthatóan a Vasas is mindent megtett, hogy megszerezzék a három pontot, de nem akadt igazi lehetőségük, a lefújás előtti szöglet kivételével. Montvai Tibi fejesgólja után érezhető volt, hogy mindent egy lapra tesznek fel, de közben mi is kontrázhattunk.
Tudom, hogy sok kritika ért minket csatárokat, sajnálom, hogy idény közben nem voltunk sikeresek, de nagyon örülök annak, hogy most betaláltam. A győzelmet nagyon akarta a csapat. Így Dejan második fiának születését és Bagoly Gabi jubileumi mérkőzését is emlékezetessé tettük.
Montvai Tibor: - Húsz percet voltam a pályán, de nagyon szerettem volna gólt szerezni, mert ősszel eddig egyszer sem tudtam akcióból betalálni. Miskolczi Laci szöglete nagyon jól jött be, és sikerült a védőt is megelőznöm. Most a sors úgy hozta, hogy a szezon első és az utolsó gólját is én szereztem, és mindkettő győzelmet jelentett. Ketten vagyunk, akik két gólt szereztünk bajnoki meccseken, ami kevés egy csatártól, de most a legjobbkor estek a góljaink.
Változatos mérkőzés volt. Láthatóan a Vasas is motiváltan focizott, bár ez a helyzetek számában nem mutatkozott meg igazán. Az döntő volt, hogy mi mindkét nagy lehetőségünkkel élni tudtunk.
A szezon kezdetekor sokan úgy gondolták, hogy a kiesés ellen fogunk küzdeni, de a csapatunk bizonyította az erejét, és rácáfoltunk a várakozásokra.
Miskolczi László: - Az érezhető volt, hogy mind a két csapat nyerni akar, különösen a második félidőben volt változatos a játék. Mi most élni tudtunk a kínálkozó lehetőségeinkkel, a második gólnál a beadásomra jól érkezett Montvai Tibi, és utána már kivédekeztük a meccset. Az utolsó pillanatban Pandurral szólalkoztam össze, mert már előtte is többször a lábamat találta meg, és emiatt szóltam neki. Ebből még nem lett volna összetűzés, de Sowunmi szította a tüzet, és aztán mindenki oda sereglett. A végén kettőnket állítottak ki.
Az a fontos, hogy ősszel sikerült huszonkét pontot összegyűjteni. Most myugodtan készülhetünk a tavaszi szezonra.
A második félidőben láthatóan a Vasas is mindent megtett, hogy megszerezzék a három pontot, de nem akadt igazi lehetőségük, a lefújás előtti szöglet kivételével. Montvai Tibi fejesgólja után érezhető volt, hogy mindent egy lapra tesznek fel, de közben mi is kontrázhattunk.
Tudom, hogy sok kritika ért minket csatárokat, sajnálom, hogy idény közben nem voltunk sikeresek, de nagyon örülök annak, hogy most betaláltam. A győzelmet nagyon akarta a csapat. Így Dejan második fiának születését és Bagoly Gabi jubileumi mérkőzését is emlékezetessé tettük.
Montvai Tibor: - Húsz percet voltam a pályán, de nagyon szerettem volna gólt szerezni, mert ősszel eddig egyszer sem tudtam akcióból betalálni. Miskolczi Laci szöglete nagyon jól jött be, és sikerült a védőt is megelőznöm. Most a sors úgy hozta, hogy a szezon első és az utolsó gólját is én szereztem, és mindkettő győzelmet jelentett. Ketten vagyunk, akik két gólt szereztünk bajnoki meccseken, ami kevés egy csatártól, de most a legjobbkor estek a góljaink.
Változatos mérkőzés volt. Láthatóan a Vasas is motiváltan focizott, bár ez a helyzetek számában nem mutatkozott meg igazán. Az döntő volt, hogy mi mindkét nagy lehetőségünkkel élni tudtunk.
A szezon kezdetekor sokan úgy gondolták, hogy a kiesés ellen fogunk küzdeni, de a csapatunk bizonyította az erejét, és rácáfoltunk a várakozásokra.
Miskolczi László: - Az érezhető volt, hogy mind a két csapat nyerni akar, különösen a második félidőben volt változatos a játék. Mi most élni tudtunk a kínálkozó lehetőségeinkkel, a második gólnál a beadásomra jól érkezett Montvai Tibi, és utána már kivédekeztük a meccset. Az utolsó pillanatban Pandurral szólalkoztam össze, mert már előtte is többször a lábamat találta meg, és emiatt szóltam neki. Ebből még nem lett volna összetűzés, de Sowunmi szította a tüzet, és aztán mindenki oda sereglett. A végén kettőnket állítottak ki.
Az a fontos, hogy ősszel sikerült huszonkét pontot összegyűjteni. Most myugodtan készülhetünk a tavaszi szezonra.