Kezdetét vette a Bánka Kristóf emléktorna

A Nyíregyháza Spartacus kerete: Máthé Gábor, Pintér László (U19) – kapusok, Cornaci Mircea, Madar Csaba, Popa Madalin, Minczér Tibor, Jeremiás Gergő, Szilágyi Norbert, Nagy Dávid (U19), Lakatos László (U19),), Tárkányi Gergő (U19), Orgován György (U19), Csáki Róbert (U17), Bodó Gábor (U17), Gondor István (U17) – mezőnyjátékosok
Az 5+1-es torna futballszakmai érdekessége, hogy a 15 nevezett labdarúgó között legalább 5 játékosnak 19 évnél fiatalabbnak (1988. január 1. után születettek), legalább háromnak pedig 17 évnél fiatalabbnak (1990. január 1. után születettek) kell lennie. Valamint minimum egy 17 és egy 19 év alatti játékosnak folyamatosan a pályán kell tartózkodnia.

A tornán a mérkőzések 2 x 10 percig tartanak. Kézilabda nagyságú pályán, 3 x 2 méteres kapura játszanak a csapatok. A hat együttest két, hármas csoportra osztották. A Szpari az MTK-val, valamint a teremben remek eredményekre képes REAC-cal került egy csoportba.

Az első mérkőzésen a Borsodi Liga listavezetője ellen bravúros döntetlent ért el a Szpari!

Nyíregyháza Spartacus – MTK 2 – 2
Gólszerzők: Lakatos, Jeremiás

A REAC-cal 15 óra 10 perckor játszanak a srácok. A torna eredményhirdetésére 18 óra 15 perckor kerül sor.