Kezdődik a Liga Kupa
Szerdán elkezdődik a Liga Kupa sorozat a Szpari a műfüves pályán, a Vác csapatát fogadja. Nyíregyháza – Spartacus – foci – szpari.hu
Szabó András vezeti a Liga Kupa csapatunkat, a vezetőedző a következőket mondta:
- Konkrét célokat, terveket nem tűztünk ki a sorozat előtt. Az a legfontosabb, hogy a sérülésből felépült játékosok vagy azok, akik a mérkőzéseken kevesebb lehetőséget kaptak vagy egyáltalán nem játszottak, azok megkapják a meccs terhelést. A másik legalább ennyire fontos cél, hogy a fiatalok közelebb kerülhessenek a nagycsapathoz. Ezeken a meccseken öt csere lehetőség lesz, így csereként is több fiatal kap lehetőséget a bizonyításra. Ha a fiatalok közelebb kerülnek a nagycsapathoz ezeken a meccseken, az lesz a legnagyobb eredmény. Természetesen a liga meccseken is hasonló hadrendben játszunk majd, mint a bajnokságban.
Várható összeállítás:
Illyés – Úr, Ambrusz, Nánási, Cornaci – Miskolczi, Odrobéna, Bakos – Lippai – Shevel, Dosso
Szilágyi Norbert már a csapattal edz a múlt péntek óta, de még mérkőzésen nem vethető be. Ugyancsak a többiekkel gyakorol már Ivan Zaleh, de még ő sem focizhat szerdán. Minczér Tibor egy ágyék sérülés miatt továbbra sem edzhet.