Kezdődik a ligakupa

Jövő szerdán hazai pályán játszunk először a ligakupában. A felnőtt belépők ezer forintba, a kedvezményes árúak ötszáz forintba kerülnek.
Ligakupa, őszi sorozat, csoportmérkőzések első mérkőzés:
Augusztus 15., szerda 17.00, Nyíregyháza, Városi Stadion
Nyíregyháza Spartacus – Vasas

Mint ismert az MLSZ a mérkőzés szám növelése érdekében az idei bajnokság mellett beindította a ligakupa sorozatot. Az elnevezése az elmúlt időszakban többször is változott – Puskás Kupa, Élcsapatok Kupája- végül a ligakupa elnevezést kapta a sorozat. A Sport TV egy-egy meccset rendszeresen közvetít majd.

A ligakupa csoportmérkőzésekkel kezdődik, a Szpari a Vasassal, a DVSC-vel és a DVTK-val került egy csoportba. Jövő szerdán a Vasast fogadjuk hazai pályán.

A mérkőzésre a bérletek érvényesek. A felnőtt belépők 1000 forintba, a diák és nyugdíjas jegyek 500 forintba kerülnek. A hetven éven felüliek, a nők, a tizennégy éven aluli gyermekek ingyenesen látogathatják a ligakupa találkozókat.

Felnőtteknek, a nőknek tizennégy éven aluliaknak jelenleg is kaphatók bérletek az irodában, a nyugdíjas és diák bérletek elfogytak, de jövő szerdán a pénztáraknál újra megvásárolhatók lesznek.