Kezdődik a szezon
Szombaton délután 14 órától Liga Kupa mérkőzéssel elkezdődik a tavaszi szezon, a műfüves pályán lesz a mérkőzés, 500 forint a belépő, a bérletek érvényesek.
Nyíregyháza Spartacus – REAC
Liga Kupa, 2007-2008 tavaszi sorozat, C csoport, 4. Forduló
Február 16., szombat 14.00
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya
Vezeti: Iványi Zoltán, asszisztensek: Szpisják Zsolt, Medovarszki János
Szombaton a REAC elleni Liga Kupa mérkőzéssel elkezdődik a tavaszi szezon. Mint ismert a Liga Kupa tavaszi csoport körében a DVSC-TEVA és a Budapest Honvéd van még velünk egy csoportban. Jelenleg pont nélkül állunk a C csoportban. A tavalyi utolsó Liga Kupa meccsen a REAC 2-0-ra nyert ellenünkVarga és Torma góljaival.
A tavaszi sorozatban két játékos zöldkártyával szerepelhet a csapatban. Ezzel várhatóan élni is fog a csapatunk szakvezetése.
A mérkőzést a műfüves pályán rendezi a klubunk. A belépő jegyek ára 500 forint lesz, a bérletek természetesen erre a találkozóra is érvényesek.
Liga Kupa, 2007-2008 tavaszi sorozat, C csoport, 4. Forduló
Február 16., szombat 14.00
Nyíregyháza, Városi Stadion, műfüves pálya
Vezeti: Iványi Zoltán, asszisztensek: Szpisják Zsolt, Medovarszki János
Szombaton a REAC elleni Liga Kupa mérkőzéssel elkezdődik a tavaszi szezon. Mint ismert a Liga Kupa tavaszi csoport körében a DVSC-TEVA és a Budapest Honvéd van még velünk egy csoportban. Jelenleg pont nélkül állunk a C csoportban. A tavalyi utolsó Liga Kupa meccsen a REAC 2-0-ra nyert ellenünkVarga és Torma góljaival.
A tavaszi sorozatban két játékos zöldkártyával szerepelhet a csapatban. Ezzel várhatóan élni is fog a csapatunk szakvezetése.
A mérkőzést a műfüves pályán rendezi a klubunk. A belépő jegyek ára 500 forint lesz, a bérletek természetesen erre a találkozóra is érvényesek.