Kezdünk frissülni
A Bőcs elleni mérkőzés után mondta el tapasztalatait a Szpari vezetőedzője. Gálhidi György szerint a játékosok profik, és tudják, hogy a bajnoki rajtra kell százszázalékos állapotba kerülniük.
„Úgy gondolom, hogy ez volt az utóbbi időben a legjobb mérkőzésünk. Helyenként ötletesen és frissen játszottunk, egy-két ember azért még kilógott, ők nagyon tompán játszottak. A mi akaratunk érvényesült, a letámadásunk, valamint a labdakihozatalunk egészen jól működött. Aztán volt egy időszak, amikor túlságosan is nagyvonalúan fociztunk, eladott labdáinkból építkezett a Bőcs. Ebből a játékból így is több helyzetet és gólt lehetett volna összehozni. Van még két hetünk, szerintem ez elég lesz a hibák kijavítására.”