Kiemelten fontos meccs
Szombaton hét órakor kezdődik a Nyíregyháza Spartacus – Honvéd, bajnoki mérkőzés.
Révész Attila:
- Mindkét csapat számára kiemelten fontos ez a mérkőzés. Azonos pontszámmal állunk egymás mellett a tabellán. Lélektanilag, és a jövő miatt is kulcsfontosságú a három pont megszerzése. Most vagyunk a féltávnál, látszik, hogy nagyon kiegyenlített a mezőny. Ha sikerül nyerni az a tabellán is sokat jelent, és sikerülne a hátsó zónától elszakadni.
Ezért csak azt az utat választhatjuk, hogy támadószellemben focizunk. Kicsit kiszolgáltatott helyzetben is vagyunk, merrt több játékos eltiltás vagy sérülés miatt nem szerepelhet. Zabos Attila például tegnap még edzett, de mára belázasodott, így rá sem számíthatunk. Most fog kiderülni, hogy mennyire erős a keretünk, hogy akik eddig kevesebb lehetőséget kaptak, azok mire képesek? Remélem, hogy fognak élni az eséllyel.
Egy harcos csapat fog pályára lépni, és egy bátor játékot vállalunk be. Ebben benne van a veszély a hátsó alakzatra, de hazai pályán ezt kell vállalni. Legutóbb is így tettünk itthon. Egy olyan rendszert játszunk, amit eddig még nem sokat gyakoroltunk, de a most pályára lépőknek ez a legalkalmasabb harcmodor. Remélem, hogy sikerül megvalósítani, amit kitaláltunk. Előpre vannak cseréink, de középre nem nagyon.
Várható összeállítás: Lazareanu – Belényesi, Hegedüs, Goia, Perényi – Miskolczi, Odrobéna, Ramos – Bárányos – Apostu, Sztojkov