Kiestünk Bőcsön
A második percben kapott góllal 1-0-ra kikaptunk Bőcsön, és ezzel kiesett a Szpari a Magyar Kupából.
Bőcs KSC – Nyíregyháza Spartacus 1-0 (1-0)
Bőcs, 300 néző, v.: Farkas Á.
Bőcs KSC: Szabó Á. – Vass, Martis (Lipták), Cséke, Molnár – Irhás, Kóka, Jeney, Török – Bardi (Siróczki), Gaál (Ondó). Edző: Tóth László.
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Perényi, Mboussi, Hegedűs, Cornaci - Belényesi, Zabos (Miskolczi), Ramos, Bárányos - Dosso (Minczér), Apostu (Lippai). Klubmenedzser: Révész Attila.
Gól: Martis (1-0) a 2. percben.
Tóth László: - Úgy érzem, hogy mindkét csapat számára elég nehézkes volt ez a meccs. Egyik együttes sem a friss embereit tette be a csapatba. Jobban akartuk a győzelmet ezért nyertünk, várjuk a folytatást.
Révész Attila: -A második félidőben nem tudtunk gólt szerezni, hiába játszottunk fölényben. Nem koncentráltunk eléggé, és anélkül Bőcs ellen sem sikerülhet nyerni.
Magyar Kupa, 3. forduló
A Bőcs jutott a harmickettő közéBőcs, 300 néző, v.: Farkas Á.
Bőcs KSC: Szabó Á. – Vass, Martis (Lipták), Cséke, Molnár – Irhás, Kóka, Jeney, Török – Bardi (Siróczki), Gaál (Ondó). Edző: Tóth László.
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Perényi, Mboussi, Hegedűs, Cornaci - Belényesi, Zabos (Miskolczi), Ramos, Bárányos - Dosso (Minczér), Apostu (Lippai). Klubmenedzser: Révész Attila.
Gól: Martis (1-0) a 2. percben.
Tóth László: - Úgy érzem, hogy mindkét csapat számára elég nehézkes volt ez a meccs. Egyik együttes sem a friss embereit tette be a csapatba. Jobban akartuk a győzelmet ezért nyertünk, várjuk a folytatást.
Révész Attila: -A második félidőben nem tudtunk gólt szerezni, hiába játszottunk fölényben. Nem koncentráltunk eléggé, és anélkül Bőcs ellen sem sikerülhet nyerni.