Kikapott a ligacsapatunk
Az NB III Tisza csoportjában, a hetedik fordulóban Tiszakanyáron 2-0 kikapott a Szpari, az eddig egy pontot gyűjtő Tiszakanyártól.
Tiszakanyár–Nyíregyháza Spartacus II 2–0 (1–0)
NB III Tisza csoport, 7. forduló
Tiszakanyár, 200 néző, vetzett: Nagy F.
Tiszakanyár: Balázsy – Papp M., Kiss T., Göncz, Gerliczki, Molnár F. (Csernák), Kiss I., Háda K. (Ponczók), Gráf, Oncsó (Cozma), Böszörményi
Edző: Virovecz Pál
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Ur, Kántor F., Nánási, Tóth Gy., Lakatos L., Markos, Bakos (Puskás D.), Varga K. (Farkas M.), Nagy D., Fekete Á. (Simon G.)
Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Böszörményi (16.p.), Gerliczki (53.p)