Kikapott a Spartacus II. -2010.06.06.-
Tiszakanyár–Nyíregyháza Spartacus II 3–1 (0–0)
NB III. Tisza csoport, 25. forduló
Tiszakanyár, 400 néző, v.: Nagy Ferenc
Tiszakanyár: Kanyári – Marics G., Jánvári, Balázsi P., Vicickó (Göncz), Hadházi (Ignácz J.), Kóka R., Deák I., Gombkötő S. (Fekete Á.), Dolhai, Kiss T.
Edző: Gerliczki Máté
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes – Miskolczi, Nánási, Bakos B., Csáki J., - Farkas M. (Banka Sz.). Minczér, Markos, Varga K. (Erdélyi D.), - Fekete Á., Andorka (Simon G.)
Edző: Kovács János
Gólszerző: Balázsi, Vicickó, Fekete illetve Simon
Az első félidőben nem alakult ki komoly helyzet egyik oldalon sem. A második játékrész hazai góllal kezdődött. Erre perceken belül válaszolhatott volna a Szpari, de kimaradt a nagy lehetőség, és a kontrából Tiszakanyár növelte az előnyét.
A csereként beállt Simon Gergely egy szépség díjas góllal - az alapvonal mellől bombázott a hosszú felsőbe- még éltette a reményt. Támadott is a Spartacus, de nem sikerült újabb gólt szerezni. A végeredményt egy vitatható szabadrúgás után kipattanó labdából állította be a kanyári gárda. A hazai csapat több erőt mozgosított sikerért ez döntött a javukra.