Kikapott az NB-III-as csapat

Rossz hetet zárt a Szpari. Vasárnap az NB-III-as csapatunk is vereséget szenvedett.
NB-III. Tisza csoport Hajdúnánás–Nyíregyháza Spartacus 2–0 (1–0) Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Kató, Cséke, Markos, Perényi (Debróczki), Vukadinovics (Oláh D.), Miskolczi (Anderka), Jeddi, Lovas, Krajnc, Tóth T. Edző: Balogh Zoltán. Gól: Gombkötő (11.), Kondora (80.). Negyven perces késéssel kezdődött a mérkőzés, mert nem érkeztek meg a kijelölt játékvezetők. A mérkőzést az ellenőr vezette, mindkét csapat adott egy partjelzőt, így Németh Károly lett az egyik asszisztens, míg a jegyzőkönyv vezetés szerepét Révész Attila töltötte be. A rossz talajú pályán folyamatos játék nem alakult ki, a Szpari veresége így is meglepő, miután hat a felnőtt keretben szereplő játékosunk is erősítette a gárdát.