Kikapott az NB III-as csapat Ibrányban
Ibrányban kikapott az NB III-as csapatunk, a hazaiak értékesítették a lehetőségeiket, míg a Szpari fitaljai ezúttal is kihagyták a helyzeteket.
Ibrány–Nyíregyháza Spartacus II 3–0 (2–0)
NB III Tisza csoport, 11. forduló
Ibrány, 200 néző, vezette: Takács I.
Ibrány, 200 néző, vezette: Takács I.
Ibrány: Vattai – Kovács M., Kántor Zs., Tilki, Turóczi Cs., Marcsek (Horváth N.), Turóczi M. (Imre), Papp Á., Szilágyi V., Tóth Zs., Fekete Á.
Játékos- edző: Kántor Zsolt.
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Ur, Markos, Nánási, Varga K., Lakatos L., Farkas M., Puskás D. (Nagy D.), Orgován Gy. (Bakos), Simon G., Fekete Á. (Tóth Gy.)
Edző: Balogh Zoltán.