Kikapott az NB III-as csapatunk
Nagyecsed nyert 2-1-re.
Nyíregyháza Spartacus – Nagyecsed 1-2 (0-1)
Nyíregyháza, Tiszavasvári út
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi –Markos (Turbucz), Bodó, Csáki, Varga K.(Orosz M.) – Oláh D. (Matejko), Farkas M. (Bakos) – Ráti, Makai, Vischak – Pizzica
Edző: Kovács János
Gólszerzők: Makai (tizenegyesből) illetve Simon, Bulyáki