Kikapott az NB III-as csapatunk

Nagyecsed nyert 2-1-re.

Nyíregyháza Spartacus – Nagyecsed 1-2 (0-1)

Nyíregyháza, Tiszavasvári út

 

Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi –Markos (Turbucz), Bodó, Csáki, Varga K.(Orosz M.) – Oláh D. (Matejko), Farkas M. (Bakos) – Ráti, Makai, Vischak – Pizzica

Edző: Kovács János

Gólszerzők: Makai (tizenegyesből) illetve Simon, Bulyáki