Kikapott az NB-III-as csapatunk

Debrecenben vasárnap a DVSC-től kikapott az NB-III-as csapatunk.
NB-III. -Tisza-csoport
DVSC-DEAC-Nyíregyháza Spartacus 3–1 (3-0)
Debrecen, 400 néző, vezette: Radványi.
DVSC II: Verpecz – Issiemou (Oláh G., 46.), Biró, Takács, Éles – Nagy R., Varga J., Spitzmüller, Czvitkovics – Szilágyi (Karacs G., 77.), Rezes (Faggyas, 53.). Edző: Kondás Elemér.
Spartacus II: Erdélyi – Sipos T., Cséke (Orgován), Markos, Perényi – Oláh D. (Debróczki), Kató, Jeddi, Lovas I. – Tóth T., Anderka (Demeter). Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Rezes (11. és 42.), Szilágyi (27.), illetve Anderka (53.).