Kikapott az NB III-as csapatunk

Továbbra sem tudja formáját állandósítani az NB III-as csapatunk, etzúttal Hajdúböszörménytől kaptak ki a fiatalok. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Nyíregyháza Spartacus II–Hajdúböszörmény 0–1 (0–0)
NB III Tisza csoport
Tiszavasvári út, 200 néző, vezette: Ducsai
Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Ur, Ambrusz, Nánási, Tóth Gy., Lakatos L. (Szilágyi N.), Markos, Bakos (Oláh D.), Simon G. (Puskás D.), Nagy D., Fekete Á.
Edző: Balogh Zoltán
Hajdúböszörmény: Bákonyi – Király L. (Usztics), Papp F., Frida, Hortó, Kádár L., Bellon (Arnóczki), Kiss L., Lovas M., Balázs, Kolbe
Edző: Németh Károly
Gól: Balázs (84.p.)