Kikapott az NB III.-as csapatunk -2010.03.21.-
Kemecsén 3-0-ra kikaptunk.
Kemecse–Nyíregyháza Spartacus II 3–0 (0–0)
Kemecse: Szabó A. – Koskovits, Homann, Balogh., Hokk Á., Karkusz, Lakatos L. (Bagin S.), Matejkó, Kovács I. (Müller F.), Ruska, Ádámszki (Birovecz).
Edző: Koskovits György
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Csáki J. Nánási, Markos, Oláh D. - Bakos B. (Erdélyi D.), Minczér (Ignéczi Cs.), Müller Zs., Ráti - Simon, Banka (Bodó)
Edző: Kovács János.
Gólszerző: Ádámszki 3 (54. perc, 63., 76.)
Az ősszel listavezető csapatunk két vereség és egy elmaradt meccs után visszacsúszott a hatodik helyre.