Kikapott az NB III.-as csapatunk -2010.03.28.-
Az NB III.-as csapat hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Létavértes együttesétől.
Nyíregyháza Spartacus II–Létavértes 1–2 (0–1)
Tiszavasvári út, 150 néző, v.: Rendek
Nyíregyháza Spartacus II: Dénes (Gazsi) – Bakos B., Minczér, Oláh D., Müller Zs. (Bodó), Simon G., Hurt, Farkas M., Csáki J., Fekete Á. (Varga K.), Markos
Edző: Kovács János
Létavértes: Póser – Bényei, Debreceni Zs., Szilágyi G., Buka, Sigér, Ferenczi J., Gál M., Nógrádi (Duró), Holecz (Balogh Zs.), Tóth N.
Edző: Gyarmati András
Gólszerző: Müller Zs. (58.), illetve Tóth N. (10.), Ferenczi J. (90.).
A mérkőzés tizedik percében a vendégek gólt szereztek, egy elkerülhető szituáció végén. A vendég gól az első játékrészre rányomta a bélyegét, a Szpari sokáig csak kereste a lehetőségeket. A játékrész utolsó tíz percére sikerült a vendégeket a kapujuk elé szorítani, de nem az egyenlítés elmaradt.
A második játékrészben egyre nagyobb fölényben focizott a Szpari, de több nagy lehetőség is kimaradt, Müller Zsolt egy nagyszerű szabadrúgásgóllal egyenlített. A csapatunk további lehetőségeket is elpuskázott, míg a vendégek az utolsó percben egy pontrúgást követő szituációból megszerezték a három pontot.
Így tavasszal továbbra is nyeretlen a csapat az NB III.-ban.