Kikapott az U17-es válogatott -2010.03.26.-

Az U17-es Eb selejtező tornán kikapott a magyar válogatott.

Svájcban zajlik az U17-es Európa-bajnokság elitkörének egyik négyes selejtező tornája. A magyar válogatott Németországgal játszott.

Csapatunk 1-0-ás vereséget szenvedett, a németek a 17. percben büntetőből szerezték meg a győzelmet. A magyar csapatnak a második félidőben sok helyzete kimaradt. Banka Szabolcs ezúttal nem játszott a válogatottban.