Kikaptak az ifik
A hétvégén a Nyírsuli U19-es csapata kikapott az MTK-tól, az U13-as korosztály nyert a DVSC ellen, a tizenhat évesek a Kazinbarcikát verték meg.
U19, I. osztályú bajnokság
MTK – Nyírsuli 6-0 (0-0)
Nyírsuli: Gégény (Sánta, 71.p.) – Szántó, Pócsi, Bíró, Torma – Hokk – Ruszinko (Balogh Zs., 61.p.), Lengyel (Gergely, 61.p.), Makai, Ignéczi (Balogh P., 66.p) – Könnyű (Benes, 66.p.)
Hokk Béla edző: - Nagyon jó első félidő után, a védekezésben a koncentráció elfogyott tíz perc alatt négy gólt kaptunk. A második félidőben a játékosok egy része képtelen volt a koncentrációra.
U17, I. osztályú bajnokság
MTK – Nyírsuli 3-2
U18-as csapat
U19-es II.osztály, Keleti csoport
Nyírsuli - Cegléd 2-0
U16-os csapat
U17-es II.osztály, Keleti csoport
Nyírsuli – Cegléd 3-2
U15, I. osztályú bajnokság
DVSC – Nyírsuli 1-1
U13, I. osztályú bajnokság
DVSC – Nyírsuli 1-5