Kikaptak az ifik Győrben

A Nyírsuli U 19, U 17-es csapatai Győrben játszottak szerdán, és vereséget szenvedtek.

U19 I. osztályú bajnokság

Győr - Nyírsuli 4-2 (3-1)

Nyírsuli: Sánta - Torma, Pócsi, Bíró, Ignéczi - Makai (Balogh P.), Hokk B. - Szántó (Ruszinkó), Lengyel (Orf) - Bencs (Gergely)

Gólszerző: Makai, Ráti

 Hokk Béla edző: Az első félidei gyámoltalan játék után a második játékrészt megnyerhettük volna, az ekkor látott teljesítménnyel elégedett voltam. 

 

U17 I. osztályú bajnokság

Győr - Nyírsuli 3-1 (2-0)

Nyírsuli: Vasas - Szűcs, Dajka, Benkő, Papp D., Phrakonkan (Tudja), Reznek (Barzó), Nagy, Varga A. (Osztojkán), Lukács (Budai), Banka Sz.

Gólszerző: Barzó Gergő

Jók: Papp, Banka

Bessenyei Gyula edző: Erős, jól képzett ellenféllel találkoztunk Győrben, és néhány egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést.

 

Következő mérkőzés:

Nyírsuli - Videoton

Nyíregyháza, Tiszavasvári úti pálya

Augusztus 15. szombat

12.00 U17

14.00 U19