Kikaptak az ifik Győrben
U19 I. osztályú bajnokság
Győr - Nyírsuli 4-2 (3-1)
Nyírsuli: Sánta - Torma, Pócsi, Bíró, Ignéczi - Makai (Balogh P.), Hokk B. - Szántó (Ruszinkó), Lengyel (Orf) - Bencs (Gergely)
Gólszerző: Makai, Ráti
Hokk Béla edző: Az első félidei gyámoltalan játék után a második játékrészt megnyerhettük volna, az ekkor látott teljesítménnyel elégedett voltam.
U17 I. osztályú bajnokság
Győr - Nyírsuli 3-1 (2-0)
Nyírsuli: Vasas - Szűcs, Dajka, Benkő, Papp D., Phrakonkan (Tudja), Reznek (Barzó), Nagy, Varga A. (Osztojkán), Lukács (Budai), Banka Sz.
Gólszerző: Barzó Gergő
Jók: Papp, Banka
Bessenyei Gyula edző: Erős, jól képzett ellenféllel találkoztunk Győrben, és néhány egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést.
Következő mérkőzés:
Nyírsuli - Videoton
Nyíregyháza, Tiszavasvári úti pálya
Augusztus 15. szombat
12.00 U17
14.00 U19