Kikaptunk a DVSC-től az NB-III-ban

A Szpari NB-III-as alakulata 1-0-ra kapott ki a Bogdanovicsot is szerepeltető DVSC csapatától.
Nyíregyháza Spartacus – DVSC-DEAC 0–1 (0–1)
NB-III. Tisza csoport, 18. forduló
Tiszavasvári út, 150 néző, vezette: Mencsik
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor F., Nánási, Deák T., Debróczki (Anderka), Farkas M. (Kóder), Orgován, Oláh D., Bagoly D. (Lovas I.), Nagy D
Edző: Balogh Zoltán
DVSC-DEAC: Verpecz – Nagy Z., Ludánszki, Szűcs I., Éles, Nagy R. (Vinicius), Spitzmüller, Huszák, Rezes (Nagy D.), Bogdanovics, Szilágyi P
Edző: Kondás Elemér.
Gólszerző: Rezes (25.p.)
Jók: Tóth N., Nánási, Oláh, Orgován, Nagy D.
A DVSC irányította a mérkőzést, az első félidőben több nagy helyzetet is elpuskáztak. A hajrában a Szpari előtt egyenlítési lehetőség adódott, de kimaradt a lehetőség.
Balogh Zoltán: Gratulálok a vendégeknek, megérdemelten nyertek. Örülök, hogy a fiataljaink helytálltak, egy-két év múlva mi is oda kerülhetünk, ahol a DVSC foglal most helyet.