Kikaptunk a Gázmetáltól
Gázmetán - Nyíregyháza Spartacus 2-0
Előkészületi mérkőzés
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu - Miskolczi, Mboussi, Goia, Cornaci (Úr, 67.p.) - Zabos, Minczér (Bakos, 56.p.) - Szilágyi (Oláh, 73.p.), Bogdanovic, Éles (Batizi-Pócsi, a szünetben) - Homma
Az ellenfél a román szövetség legutóbbi döntése szerint az élvonalban folytatja a szereplést a következő bajnokságban is.
3.perc: Homma ugrott ki, már a tizenhatoson belül járt, amikor a védő hátulról lökte, büntetőgyanús eset volt.
5.perc: 1-0, Carel ugrott ki a labdával lesgyanűs helyzetben, de a partjelző nem jelzett, a csatár a kiinduló Filip mellett a kapuba lőtt.
15.perc: Mezőnyjáték folyik, nem volt újabb lehetőség egyik kapu előtt sem.
30.perc: Az utóbbi percekben sorra vezettük a támadásokat, de az utolsó passzokba hiba csúszott
45.perc: Ismét változatossá vált a játék a hajrára, de az eredmény nem változott.
46.perc: Éles helyett Batizi-Pócsi a pályán.
54.perc: 2-0, Bal oldali akció végén centerezett a szélső, és Silvasan közelről a kapuba lőtt.
56.perc: Minczér helyett Bakos érkezett.
67.perc: Cornaci helyett Úr
73.perc: Szilágyi helyett Oláh, mezőnyjáték folyik ritkán támadják a kapukat a csapatok.
78.perc: Goia indította nagyon jól Bogdanovicsot, aki az ötös sarkáról a kapus mellett középre játszott Hommának, de a védő blokkolt. nagy helyzet volt.
83.perc: Ismét Bogdanovics ugrott ki, már a tizenhatoson belül járt, de az utolsó pillanatban szerelték.
A vendégek a gólszerzési lehetőségeikből kettőt értékesítettek, a mi helyzeteink kihasználatlanul maradtak.