Kikaptunk Debrecenben
A DVSC 3-1-re nyert.
DVSC-TEVA – Nyíregyháza 3-1 (3-0)
DEAC-pálya, 400 néző Vezette: Puskás Z.
DVSC: Pantics (Verpecz) – Nagy Z., Komlósi (Ludánszki), Máté, Mohl - Bódi, Huszák (Spitzmüller), Czanik, Jawad (Korhut) – Bajner (Szilágyi), Mineiro
DVSC: Pantics (Verpecz) – Nagy Z., Komlósi (Ludánszki), Máté, Mohl - Bódi, Huszák (Spitzmüller), Czanik, Jawad (Korhut) – Bajner (Szilágyi), Mineiro
Nyíregyháza Spartacus: Lazaeranu - Lakatos, Mboussi, Goia, Csoszics (Úr, 75.p.) - Zabos (Hegedüs. 60.p.), Oláh D (Nánási. 60.p.) - Nagy R. (Szilágyi a szünetben), Miskolczi (Batizi-Pócsi, 35.p.), Éles (Fekete, a szünetben) - Dosso
Gólszerző: Huszák tizenegyesből, Goia öngól, Bódi illetve Hegedűs
Két elkerülhető gól után többet birtokolta a labdát a Szpari, de nem volt gólveszélyes akció. Az első játékrész hajrában a hazaik ismét tovább növelték előnyüket. A második játékrészben mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de gól csak a 89. percben esett.