Kikaptunk Terebestől

Már 2-0-ra vezettünk, félidőben 2-1 volt az állás, de a vendégek nyertek 5-3-ra.
Nyíregyháza Spartacus – Trebisov 3-5 (2-1)/b>
Nyíregháza, Vársosi Stadion, műfüves pálya, 100 néző, vezette: Vitkai

Nyíregyháza Spartacus. Takács - Perényi, Bagoly, Ambrusz, Cornaci - Kovács, Lippai (Miskolczi), Minczér - Szilágyi (Montvai), Silva (Piatka), Granát
Gólszerző: Granát 2, Szilágyi illetve Catko, Palusik, Rusnak, Tomocik

Szilágyi a mérkőzés elején Cornaci indításából szerzett szép akció gólt, majd Granát szabadrúgásból növelte az előnyt, de a vendégek még az első féidő hajrájában szabadrúgásból megszerezték az első góljukat. A második félidőben meglepetésre a vendégek rúgtak egymás után három gólt.
Granát újabb szabadrúgásból szerezte meg a harmadik találatunkat, a terebesiek tizenegyesből az utolsó percben állították be a végeredményt.