Kimaradt lehetőségek

A Megyeri úton az első félidő második felében a Szpari akár több gólt is szerezhetett volna, de a meccs végén az Újpest örülhetett.
Újpest FC – Nyíregyháza Spartacus 1–0 (0–0)
Soproni Liga, 22. forduló
Szusza Ferenc-stadion, 3100 néző
Vezette: Iványi (Medovarszki, Vári)
Újpest FC: Balajcza – Regedei, Böjte, Korcsmár, Sadjo (Takács M., 65.p.) – Foxi (Györök, 90.p.), Habi, Bozsics, Hajdú – Moldovan (Dourandi, 57.p.), Kovács Z.
Vezetődző: Urbányi István
Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Zaleh, Ambrusz, Mboussi, Cornaci – Vukadinovic (George, 73.p.), Hegedűs T., Ramos (Zabos, 62.p.), Granát (Cséke, 88.p.) – Lippai – Sindou. Klubmenedzser: Révész Attila.
Gól: Dourandi (82.p.)
Sárga lap: Ramos (11.p.), Dosso (16.p.), Sadjo (39.p.), Bozsics (43.p.), Radulovic (86.p.)

Urbányi István: – Nagyon megnehezítette a dolgunkat a vendég gárda, de játékosaim végig hittek abban, hogy egy gólt tudunk szerezni.
Révész Attila: – A játékosaim megvalósították azt, amit kértünk tőlük, és az első félidőben akár több gólt is szerezhettünk volna. Azt gondolom, hogy ősszel csapatként működtünk, és bár sokszor nem volt látványos a játékunk, akkor is eredményesek tudtunk lenni. Most még nem működünk csapatként, bár helyenként jól játszunk. Ha összekovácsolódik a társaság, az az eredményekben is meg fog mutatkozni, és akkor majd a szerencse is mellénk áll.
Sok új játékos érkezett hozzánk a szünetben, így mindenkit meg kellett ismerni. Most már tudjuk ki mire képes, elkezdődik a tudatos csapatépítés.