Kímélték a füvet -2010.04.16.-
Zabos Attila győzelmet vár, mert a Szparinak szüksége van mindhárom pontra.
A csapat ma délután a kispályák melletti füves területen tartott edzést. A szakvezetés úgy döntött, hogy az esőzések miatt kímélik a centerpálya gyepszőnyegét.
Az edzés előtt Zabos Attilát kérdeztük, hogy mire számít a hétvégi bajnokin?
- Szombaton az Újpest érkezik. Mit vársz a mérkőzéstől?
- Győznünk kell, mindegy ki érkezik, nekünk most szükségünk van a három pontra. Nagyon készülünk arra, hogy itthon is tartsuk a három pontot.
- Mi szükséges a sikerhez?
- A vendégek támadásait meg kell szűrnünk. Úgy gondolom erre az eddig mutatottak alapján is képesek vagyunk. Amiben javulnunk kell az a támadójáték. Hétközben is erre koncentráltunk.
- Hétközben sérülés miatt hiányoztál néhányszor. Hogy vagy?
- Egy kisebb sérüléssel bajlódtam. Úgy érzem szombaton játékra kész leszek, de ez majd a mérkőzés előtt derül ki végleg. Most többen is hasonló helyzetben vagyunk, így még vannak kérdőjelek. Ettől függetlenül is meg kell nyernünk a mérkőzést, hogy elérjük a célunkat.