Kímélték a füvet -2010.04.16.-

Zabos Attila győzelmet vár, mert a Szparinak szüksége van mindhárom pontra.

A csapat ma délután a kispályák melletti füves területen tartott edzést. A szakvezetés úgy döntött, hogy az esőzések miatt kímélik a centerpálya gyepszőnyegét.

 

Az edzés előtt Zabos Attilát kérdeztük, hogy mire számít a hétvégi bajnokin?

 

- Szombaton az Újpest érkezik. Mit vársz a mérkőzéstől?

- Győznünk kell, mindegy ki érkezik, nekünk most szükségünk van a három pontra. Nagyon készülünk arra, hogy itthon is tartsuk a három pontot.

 

- Mi szükséges a sikerhez?

- A vendégek támadásait meg kell szűrnünk. Úgy gondolom erre az eddig mutatottak alapján is képesek vagyunk. Amiben javulnunk kell az a támadójáték. Hétközben is erre koncentráltunk.

 

- Hétközben sérülés miatt hiányoztál néhányszor. Hogy vagy?

- Egy kisebb sérüléssel bajlódtam. Úgy érzem szombaton játékra kész leszek, de ez majd a mérkőzés előtt derül ki végleg. Most többen is hasonló helyzetben vagyunk, így még vannak kérdőjelek. Ettől függetlenül is meg kell nyernünk a mérkőzést, hogy elérjük a célunkat.