Kiss egy meccset kapott
Egy mérkőzésre tiltották el Kiss Zoltánt.
A kaposvári bajnoki mérkőzésen két sárga lap miatt kiállították Kiss Zoltánt. Az MLSZ Feggyelmi Bizottsága egy bajnoki mérkőzésről eltiltotta a védőnket.
A számos sárga lap miatt negyvenkétezer forintot kell fizetnie a klubunknak.