Kiss egy meccset kapott

Egy mérkőzésre tiltották el Kiss Zoltánt.

A kaposvári bajnoki mérkőzésen két sárga lap miatt kiállították Kiss Zoltánt. Az MLSZ Feggyelmi Bizottsága egy bajnoki mérkőzésről eltiltotta a védőnket.

A számos sárga lap miatt negyvenkétezer forintot kell fizetnie a klubunknak.