Köszönet a bérleteseinknek
A Nyíregyháza Spartacus FC ezúton mond köszönetet azoknak a szurkolóinak, akik erre az évre bérletet vásároltak.
A Nyíregyháza Spartacus FC vezetői ezúton is köszönetet mond azoknak a szurkolóknak, akik megvásárolták a bajnoki évre a bérletet, ezzel is támogatva együttesünk zavartalan működését.
Összesen185 bérlet (teljes árú, kedvezményes) fogyott.