Köszönet a Fehérgyarmatnak
Szentes Lázár ezúton is köszönetet mondott a fehérgyarmatiaknak, hogy a felkészülés kezdete előtt lehetőséget biztosítottak a találkozóra.
Szentes Lázár a tegnapi mérkőzésről a következőket nyilatkozta honlapunknak:
- Célunkat, hogy játszhassunk meccset, elértük. Köszönjük a Fehérgyarmatnak, hogy lehetőséget adtak erre a mérkőzésre, hiszen nagyon korán volt, alig találtunk ellenfelet. Maga a mérkőzés azt hozta, amit várni lehetett. Hiszen az ellenfél még nem kezdte meg a felkészülést, ezért is esett ennyi gól. Az pozitív, hogy ennyi gólhelyzetet kialakítottunk, és az is, hogy ennyi gólt lőttünk.
Azok a játékosok, akik szerdán Fehérgyarmaton szerepeltek, ma délelőtt regeneráló edzésen vesznek részt. Hárman-négyen társulnak majd az utazó csapathoz, hogy szükség esetén legyen csere.
Minczér Tibor a tegnap délelőtti edzésen meghúzódott, így ő nem játszhat Kassán sem. Cornaci Cladio sem játszhat még meccsen. Kerényi várhatóan a jövő héten végezhet teljesértékű munkát. Illyésnek is ki kell hagyni ezt a hetet.
Kassán a várható kezdő: Lazareanu – Perényi, Mboussi, Goia, Csoszics – Miskolczi, Hegedüs, Zabos – Bogdanovics – Stojkov, Dosso