Köszönet a tarcaliaknak

A bajnokság rajtja előtt három napot Tarcalon töltött a csapat, az összetartás nagyon jól szolgálta a felkészülést. Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu

Három napot Tarcalon töltött a csapatunk, az ott eltöltött idő jólszolgálta a bajnoki rajtra való készülődést. A klubvezetés ezúton is köszönetet mond Tarcal Önkormányzatának, az Andrássy kúria személyzetének, tulajdonosának és Bárány úrnak!

 

A vasárnapi rajtig még két edzés lesz, ma pénteken egy órakor és szombaton a meccs időpontjában.

 

A mérkőzést csak akkor nem játssza le a két csapat, ha a játékvezető a mérkőzés kezdésének időpontjában a pálya talaját játékra alkalmatlannak ítéli.

A mérkőzés játékvezetői Iványi Zoltán, Albert István és Medovarszki János lesznek. Ők így hárman legutóbb a tavalyi bajnokság utolsó Vasas elleni meccsén Angyalföldön vezettek Szpari meccset.