Köszöntjük Gerliczki Jánost!
A Nyíregyházi Spartacus FC vezetői, játékosai nevében ezúton is köszöntjük klubunk tiszteletbeli elnökét Gerliczki Jánost hetvenedik születésnapján.
Gerliczki János hosszú éveken át megyei főtitkárként segítette a labdarúgást. Edzői feladatokat is többször vállalt. Ezt követően a Kertvárosnál, majd a Spartcus színeiben szolgálja klubunkat. Hetvenedik születésnapján klubunk és szurkolóink nevében is jó egészséget, és sok örömet kívánunk tiszteletbeli elnökünknek.