Kótaj ellen nyert a Szpari -2010.09.29.-
Az edzőmérkőzésen 3-0-ra nyert a Szpari.
Nyíregyháza Spartacus – Kótaj 3-0 (2-0)
Nyíregyháza Városi Stadion
Szeptember 29. 16:30
Nyíregyháza Spartacus:
1. félidő: Vojinovic - Hurt, Bodnár L., Nánási, Perényi – Batizi-Pócsi, Minczér, Makai, Szilágyi – Pujante, Fekete
2. félidő: Erdélyi – Bodnár J., Kovacevic, Goia, Bosnjak – Demjén, Abdelali, Zabos, Pákolicz – Andorka, Bajzát
Gólszerző: Fekete, Makai, Pákolicz
A mérkőzésen pályára lépett Perényi Szabolcs Mihály is. Ő, miután elment a Szparitól nem kötött más csapattal szerződést, így továbbra is klubunk igazolt játékosa. A szakvezetés döntésétől függ, hogy a klub köt-e most vele újabb szerződést.