Kovács Béla a Szpariban folytatja

Kovács Béla megegyezett a Nyíregyháza Spartacus vezetőivel és három évre a klubhoz igazol.
Kovács Béla 1977-ben született, támadó középpályás. Idehaza legutoljára a 2003-2004-ös bajnokságban a Békéscsaba csapatában szerepelt. Előtte a Honvédban és az FTC-ben is focizott.
2004-től külföldön játszott, először Görögországban, ezt követően Larnacában. Az őszi idényben a Grazer AK csapatának játékosa volt.
A rutinos középpályással Révész Attila klubmenedzser mindenben megegyezett, a labdarúgó három éves kontraktust ír alá, hétfőtől ő is a csapattal készül. Révész Attila még karácsony előtt kezdett tárgyalni a legutóbb Ausztriában focizó középpályással, de mostanáig nem nevezte meg a játékost. Az elmúlt napokban az átigazolási találgatások közt felröppent a hír, hogy a középpályás Diósgyőrbe tart, de téves volt az információ.