Következik az első forduló
A júliusban elmaradt első fordulót szerdán pótoljuk a Győr ellen. A kezdőben több változás is lesz az eltiltások miatt.
Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO
Soproni Liga, 1. forduló, halasztott mérkőzés
Augusztus 29. szerda, 17.00, Nyíregyháza, Városi Stadion
Játékvezető: Szabó Sándor, asszisztensek: Tóth István, Kelemen István
A Szpari 274-edik élvonalbeli meccsét játssza szerdán. A győri gárda kilencszer járt Nyíregyházán élvonalbeli meccsen. Háromszor nyertünk itthon a Győr ellen, egyszer (1982. 0-2) szenvedtünk vereséget. Ötször a két csapat egyike sem tudta megszerezni a győzelmet. Egy 2-2, két 0-0 és két 1-1 született. 1-1 volt a 2004. őszén lejátszott meccs eredménye is. A Rába parti együttes a huszadik percben szerzett vezetést, Cipf egy bomba góllal a 88. percben egyenlített ki.
A Szpari mostani keretéből 2004. őszén Hegedüs Tibor és Miskolczi Laszló szerepelt a győriek ellen. A vendégeknél már akkor is Stevanovic védett, játszott Stark és Jäkl is.
A győri gárda az idén hazai pályán 2-1-re nyert a REAC ellen, a Tatabányát is otthon győzte le 2-1-re. Idegenben egy-egy győzelmük (Siófokon 0-1), vereségük (Debrecenben 2-0) és döntetlenjük (Zalaegerszegen 0-0) van. Legutóbb a ZTE ellen játszottak, ahol Bogdanovic és Bajzát játszott a csatársorukban, de bevetésre kész Brnovic is. Rudolf Urban most került a Győri ETO-hoz, 28 éves irányító középpályás, négyszeres szlovák válogatott. Szerepletetése ügyében állásfoglalást kért a Győr az MLSZ-től, mivel az első forduló időpontjában még nem volt a csapatnál.
A Szpariban biztos lesznek változások a kezdőben, Ambrusz, Bagoly és George sem szerepelhet. Így nagy valószínűséggel bemutatkozhat a Soproni Ligában Cséke György és Sipos is újra kezdőként léphet pályára.
Soproni Liga, 1. forduló, halasztott mérkőzés
Augusztus 29. szerda, 17.00, Nyíregyháza, Városi Stadion
Játékvezető: Szabó Sándor, asszisztensek: Tóth István, Kelemen István
A Szpari 274-edik élvonalbeli meccsét játssza szerdán. A győri gárda kilencszer járt Nyíregyházán élvonalbeli meccsen. Háromszor nyertünk itthon a Győr ellen, egyszer (1982. 0-2) szenvedtünk vereséget. Ötször a két csapat egyike sem tudta megszerezni a győzelmet. Egy 2-2, két 0-0 és két 1-1 született. 1-1 volt a 2004. őszén lejátszott meccs eredménye is. A Rába parti együttes a huszadik percben szerzett vezetést, Cipf egy bomba góllal a 88. percben egyenlített ki.
A Szpari mostani keretéből 2004. őszén Hegedüs Tibor és Miskolczi Laszló szerepelt a győriek ellen. A vendégeknél már akkor is Stevanovic védett, játszott Stark és Jäkl is.
A győri gárda az idén hazai pályán 2-1-re nyert a REAC ellen, a Tatabányát is otthon győzte le 2-1-re. Idegenben egy-egy győzelmük (Siófokon 0-1), vereségük (Debrecenben 2-0) és döntetlenjük (Zalaegerszegen 0-0) van. Legutóbb a ZTE ellen játszottak, ahol Bogdanovic és Bajzát játszott a csatársorukban, de bevetésre kész Brnovic is. Rudolf Urban most került a Győri ETO-hoz, 28 éves irányító középpályás, négyszeres szlovák válogatott. Szerepletetése ügyében állásfoglalást kért a Győr az MLSZ-től, mivel az első forduló időpontjában még nem volt a csapatnál.
A Szpariban biztos lesznek változások a kezdőben, Ambrusz, Bagoly és George sem szerepelhet. Így nagy valószínűséggel bemutatkozhat a Soproni Ligában Cséke György és Sipos is újra kezdőként léphet pályára.