Közlemény -2009.10.14.-
A Nyíregyháza Spartacus FC biztonsági szolgálata a hétvégi rangadón a beléptetéskor szigorú ellenőrzést alkalmaz.
A Nyíregyháza Spartacus FC
Közleménye
A Nyíregyháza Spartacus – DVTK bajnoki mérkőzésre klubunk szigorúan betartja a biztonsági előírásokat.
A nyíregyházi Városi Stadion felújítása során, a nemzetközi előírásoknak megfelelően, minden szektorba ülőhelyeket szereltek. A Nyíregyháza Spartacus FC mindent megtesz a felújított lelátók és az új székek állapotának megőrzésért.
Az MLSZ szabályzata alapján a pirotechnikai eszközök használatát is megakadályozzuk.
Nem jöhetnek be a mérkőzésre azok a szurkolók, akiket a nyíregyházi stadion vagy a magyar mérkőzések látogatásától eltiltottak.
A biztonsági szolgálatunk a rendőrséggel együttműködve a kapukon való belépéskor minden érkezőt szigorúan ellenőrizni fog, a ruházatot is átvizsgálják. A veszélyes tárgyakat elveszik az érkezőktől.
Belépéskor a személyi igazolványt és az érvényes belépőjegyet fel kell mutatni
A biztonsági szolgálat a mérkőzés közben is ellenőrzi a szabályok betartását. A rendezvény ideje alatt minden szektort négy biztonsági kamerával figyelnek a rendezők.
A szabályok ellen vétőket kitiltjuk a nézőtérről. Ha szabálysértés vagy súlyosabb cselekmény gyanúja felmerül, akkor az elkövető ellen azonnal feljelentést teszünk.
Ezúton is kérjük szurkolóinkat, a mérkőzésre kilátogató nézőket, hogy együttműködésükkel segítsék a mérkőzés sportszerű megrendezését.
Nyíregyháza, 2009. 10. 14. Nyíregyháza Spartacus FC