Közlemény a ligacsapatról
Az NYFSC vezetői a rakamazi önkormányzattal egyeztek meg a ligacsapat működtetéséről.
A Nyíregyháza Spartacus Football Klub vezetősége a ligacsapat Rakamazra telepítésével kapcsolatban, fontosnak tartja a helyzet tisztázását.
A rakamazi klub felnőtt csapatát anyagiak hiányában nem tudja tovább üzemeltetni, ezért a város polgármestere Farkas Ernő kereste az alternatív megoldás lehetőségét.
Az NYSFC-t működtető kft. és a polgármester tárgyalásokat folytattak.
Ennek eredménye: az NYSFC vállalta, hogy a felnőtt csapat működtetését átveszi. A klub felnőtt együtteseként a Nyíregyháza Spartacus ligacsapata szerepel az NB III-as bajnokságban. A csapat a rakamazi pályán játssza hazai meccseit, és ott tartja az edzéseit.
A rakamazi klub felnőtt csapatát anyagiak hiányában nem tudja tovább üzemeltetni, ezért a város polgármestere Farkas Ernő kereste az alternatív megoldás lehetőségét.
Az NYSFC-t működtető kft. és a polgármester tárgyalásokat folytattak.
Ennek eredménye: az NYSFC vállalta, hogy a felnőtt csapat működtetését átveszi. A klub felnőtt együtteseként a Nyíregyháza Spartacus ligacsapata szerepel az NB III-as bajnokságban. A csapat a rakamazi pályán játssza hazai meccseit, és ott tartja az edzéseit.