Küzdeni tudásból jeles
Szokás szerint a honlapunknak részletesebben is elemezte a szombati mérkőzést Révész Attila klubmenedzser.
- Elégedettek lehetünk a mérkőzés eredményével, hiszen azt fogalmaztuk meg előtte is, hogy egy pont megszerzése a célunk. Annak ismeretében, hogy az edzőváltás miatt még inkább motivált csapattal találkoztunk, még inkább érthető a véleményünk. A Zalaegerszeg azt játszotta, amire felkészültünk. A játékosaink jól valósították meg a feladatukat. A hazaiak megpróbálták kihasználni a fizikai fölényüket. Magas, erős játékosok alkotják a csapatot. Földön kevésbé tudtak megverni minket, így a bravúrt is elképzelhetőnek tartottam volna. Miskolci Lacinak volt egy óriási helyzete. Aztán a második játékrészben nekünk jobbára a védekezés maradt. Ekkor a csapatunk a küzdeni tudásból is jelesre vizsgázott, hiszen rengeteg felívelt labda volt ekkor. Veszélyes bedobásaik voltak, Kocsárdi rendre nagybedobásokkal próbálkozott. Ezekben volt veszély, de ha túl is jutottak a védőinken, akkor még rendre ott volt Filip. Illetve egyszer ő sem, de akkor Cséke Gyuri mentett a gólvonalról. Mindig volt egy-egy játékos, aki önfeláldozóan bevetette magát, illetve Lazareanu is nagyon jól védett. Így megőriztük a kapunkat a góltól.
Volt néhány játékos, aki nagyon jó teljesítményt nyújtott. Elsősorban a védelmünk dicsérhető. Mboussi jól teljesített, bár volt két hibája az első félidőben, amiért kapott is a szünetben, a második félidőben már nem követett el hasonló buta hibát. Perényi is nagyon jól teljesített, és említhetem Zaleh játékát valamint Cséke Gyurit, bár neki is akadtak helyezkedési hibái, de ezentúl jól megoldotta a feladatát. A középpályánk most nem működött olyan jól, Zabos és Ramos nem tudta olyan jól megoldani a feladatát, mint legutóbb. Hegedüs viszont frissen, nagyon nagy akarattal és lendülettel focizott, sokat segített, jó teljesítményt nyújtott. A frissen belépő George is nagyon hatékony volt, két magas védő között rengeteg labdát megtartott, és fel lehetett addig hozzá zárkózni.

A két szél most gyengébb volt, Miskolczit visszavetette a kihagyott helyzete, Granát Balázs sem tudott hozzátenni, de velük sem vagyok elégedetlen. Dosso, most csereként érkezve nem tett hozzá annyit a játékhoz, mint máskor.
Utólag még inkább azt mondom, hogy neki és Lippai Ákosnak is kellett ez a pihenő, péntekenj az MTK ellen már számítunk rájuk- mondta Révész Attila a szpari.hu-nak.
Volt néhány játékos, aki nagyon jó teljesítményt nyújtott. Elsősorban a védelmünk dicsérhető. Mboussi jól teljesített, bár volt két hibája az első félidőben, amiért kapott is a szünetben, a második félidőben már nem követett el hasonló buta hibát. Perényi is nagyon jól teljesített, és említhetem Zaleh játékát valamint Cséke Gyurit, bár neki is akadtak helyezkedési hibái, de ezentúl jól megoldotta a feladatát. A középpályánk most nem működött olyan jól, Zabos és Ramos nem tudta olyan jól megoldani a feladatát, mint legutóbb. Hegedüs viszont frissen, nagyon nagy akarattal és lendülettel focizott, sokat segített, jó teljesítményt nyújtott. A frissen belépő George is nagyon hatékony volt, két magas védő között rengeteg labdát megtartott, és fel lehetett addig hozzá zárkózni.

A két szél most gyengébb volt, Miskolczit visszavetette a kihagyott helyzete, Granát Balázs sem tudott hozzátenni, de velük sem vagyok elégedetlen. Dosso, most csereként érkezve nem tett hozzá annyit a játékhoz, mint máskor.
Utólag még inkább azt mondom, hogy neki és Lippai Ákosnak is kellett ez a pihenő, péntekenj az MTK ellen már számítunk rájuk- mondta Révész Attila a szpari.hu-nak.