Lábtengóval melegít a szakvezetés -2009. 11. 07.-
Két csapatra oszlott a Szpari szakmai stábja!
Jók: Tégla , Jáccó, Zaki
Kékek: Brekk, Szatke, Szentes
A két csapat szombaton kora reggel a toronyi panzió teniszpályáján vívott ádáz küzdelmet. Hiába választott jól csengő nevet a JÓK csapata - a játékosok mezén a J, az Ó és a K betük voltak olvashatók. Az első (hivatalos) mérkőzést az Kékek simán megnyerték 2-0-ra. Hiába próbálkozott a Jáccó vezérelte csapat mindenféle lélektani fegyvert bedobni, ezúttal Brekk János a vonalról kitűnően irányította Szatkét és Szentest, előbbi fejjátékban, utóbbi labdamentésben jeleskedett.
A mérkőzés zárt kapuk mellett zajlott. A szakvezetés szerint erről versenybizottsági határozat született, mert korábban a nézők rendzavaró viselkedése zavarta a játékukat.
A Szpari focistái elárulták, ők egészen másra gyanakszanak. Mestereik a nézők zrikálasaitól félve rendeltek zárt kapus meccset.
A lábtengó nem hivatalos mérkőzésekkel, várhatóan a taktikai értekezletig is eltarthat, ha hamarabb nem sikerülne revansot venniük a veszteseknek.
A játékosok pihenéssel, sétával töltik a délelőtti szabadidőt. Itt Toronyban is sokan ismerik, megszólítják Andorka Petit. A helyiek kitűnő vendéglátók, de nem tudják eldönteni kinek szurkoljanak délután, mert jól tudják, hogy mindkét csapatnak nagy szüksége lenne pontokra.