Lehet jelentkezni a fociakadémiára -2009.09.22.-
A NYÍRSULI LABDARÚGÓ ÉS KOSÁRLABDA AKADÉMIA
FELVÉTELT HÍRDET
a 2010-2011-es tanévben, a Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium-ban induló Labdarúgó és Kosárlabda Akadémiai osztályába labdarúgás sportágban
Jelentkezhetnek azok az egyesületekben sportoló labdarúgók, akik 1995 és 1996 évben születtek, illetve a 2009-2010-es tanévben fejezik be általános iskolai tanulmányaikat.
Az osztályba bekerülni szándékozó gyerekek, az év végéig tartó, több fordulós kiválasztási folyamaton fognak átesni.
Jelentkezés:
A rövid szakmai önéletrajzot és személyi adatokat,elérhetőségeket tartalmazó jelentkezést írásban, 2009.október 10.-ig kell elküldeni az alábbi címre: NYÍRSULI KFT, 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24. Kérjük a borítékon feltüntetni az”AKADÉMIA” szót.
A jelentkezést el lehet küldeni e-mail-ben is a nyirsuli1@t-online.hu címre is
A szakmai önéletrajzban a labdarúgással kapcsolatos történéseket, jellemzőket (klub,poszt, testi adottságok, jobb-bal lábas stb.) kell leírni.
Minden egyéb kérdés esetén a 06-70- 371-6396-os mobilszámon kaphatnak információkat az érdeklődők.
Az oktatással kapcsolatos információk megtalálhatóak a Széchenyi István Közgazdasági , Informatikai Szakközépiskola és Kollégium www.nyirszikszi.hu weboldalán