Lemondott a technikai vezető -2009.10.26.-
Moravecz Róbert technikai vezető távozik a posztjáról.
Mint arról on-line tudósításunkban már írtunk, Mboussi adminisztrációs okokból nem játszhatott a szombati bajnoki mérkőzésen.
Mint kiderült a játékos igazolását ugyan elvitte a klubunk technikai vezetője Pápára, de abból hiányzott egy betétlap, a legutóbbi érvényes játékengedély, amely a klubirodában maradt.
A hibát csak a mérkőzés előtt észlelték, és már nem volt mód annak kijavítására.
Ezt követően Moravecz Róbert felajánlotta lemondását a technikai vezetői posztról, amit a klubvezetés elfogadott.