Lemondott a technikai vezető -2009.10.26.-

Moravecz Róbert technikai vezető távozik a posztjáról.

Mint arról on-line tudósításunkban már írtunk, Mboussi adminisztrációs okokból nem játszhatott a szombati bajnoki mérkőzésen.

Mint kiderült a játékos igazolását ugyan elvitte a klubunk technikai vezetője Pápára, de abból hiányzott egy betétlap, a legutóbbi érvényes játékengedély, amely a klubirodában maradt.

A hibát csak a mérkőzés előtt észlelték, és már nem volt mód annak kijavítására.

Ezt követően Moravecz Róbert felajánlotta lemondását a technikai vezetői posztról, amit a klubvezetés elfogadott.