Leterítették a füvet -2010.08.03.-

Másfél nap alatt végeztek a füvesítéssel a stadionban.

dscf1927_296_20100803151546_226.jpg

Tegnap reggel kezdték, ma kedd délre be is fejezték a stadion füvespályáján a gyepszőnyeg leterítését.

 

Mint korábban írtuk, a pálya egyharmadán cserélték ki a gyepszőnyeget. Az elkövetkező hetekben intenzív locsolással ápolják az újonnan lerakott gyepszőnyeget.

Augusztus 21-én, a Mezőkövesd együttesét már minden jel szerint a stadionban fogadhatjuk.