Liga Kupa meccs Bőcsön
A Liga Kupa negyedik fordulójában Bőcs ellen játszunk idegenben. Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
Révész Attila: - A Bőcs ellen most nem játszanak az NB III-as csapatban szereplő fiatalok. A szombati vereség azt mutatta, hogy sok nekik a heti két mérkőzés terhelése, többen közülük még a főiskolán is kapnak terhelést, ahol edzői szakon tanulnak.
Az élvonalban szereplők közül Cornaci, Goia és Zabos kap pihenőt. A többiek közül akik kevesebbet játszottak mostanában végig játsszák a meccset, de az öt cserét is kifogjuk használni.
Bőcsön a győzelem megszerzése a célunk, bár ez nem Magyar Kupa találkozó, de vissza kell vágnunk a múltkori vereségért. A másik fontos célunk, hogy a szombati bajnoki meccsre készüljünk, győzelemmel akarunk elbúcsúzni a szurkolóinktól az idei utolsó hazai bajnoki meccsen.
Várható összeállítás szerdán: Illyés - Zaleh, Ambrusz, Odrobéna, Belényesi – Lippai, Hegedüs, Ramos, Bárányos – Stojkov, Apostu
Várható cserrék: Szilágyi, Dosso, Perényi, Miskolczi