Liga Kupa premier
Szerdán bemutatkozik a Liga Kupa sorozat, az idénynyitó meccsen a Vasast fogadjuk.
Augusztus 15., szerda, 17.00
Liga Kupa, őszi, csoportkör, C. csoport, 1. forduló
Nyíregyháza Spartacus – Vasas
Nyíregyháza, Városi Stadion, vezeti: Berger József, asszisztensek: Forgács Attila, Vígh Tibor
A VTV Nyíregyháza szerdán és csütörtökön 21 órától felvételről közvetíti a mérkőzést.
Aki felnőtt jegyet vált a szerdai mérkőzésre kedvezményes áron tizenegyezer forintért bérletet is vehet.
Révész Attila a szerdai Liga Kupa meccsről a következőket nyilatkozta a szpari.hu-nak.
- A hétközi Liga Kupa mérkőzések jól szolgálják a csapat érdekeit. Kiváló lehetőség nyílik arra, hogy akik nem szerepeltek a bajnoki meccseken, ők is lehetőséget kapjanak. Ilyenkor bizonyíthatnak, hogy nem véletlenül kerültek a keretbe, és helyet akarnak maguknak a kezdő csapatban. Ez nem mond ellent annak az elvárásunknak, hogy minél jobban szerepeljünk a kupában. Azt várjuk, hogy teljes erőbedobással igyekezzenek bizonyítani a pályán a játékosaink. Ha nem teszik ezt, az jelzi, hogy rosszul mértük fel a képességeiket, és nincs helyük a keretben. Komolyan gondoljuk, hogy nincs első és második csapat. Nem is tehetünk ilyen különbséget. Nem olyan bő ez a keret. Egy-egy sérülés vagy eltiltás miatt, bármikor előfordulhat, hogy fontos bajnoki meccsen, a kezdőben vagy csereként kell majd bizonyítania olyan játékosnak is, aki eddig még nem szerepelt. Ezeken a szerdai találkozókon kiderülhet, hogy ki az aki nem alkalmas erre.
Bagoly sérülése miatt nem szerepelhet, Sava is csak kedden délelőtt kezdte el teljes intenzitással az edzéseket és Zabos is húzódással bajlódik- mondta Révész Attila.
A várható kezdőcsapat:
Erdélyi –Zaleh, Cséke, Sipos, Perényi- Vukadinovics, Miskolczi, Minczér, George – Szilágyi, Krajnc
Cserék: Ambrusz, Cornaci, Hegedüs, Lippai, Montvai, Moldovan
Mészöly Géza a következőket nyilatkozta a szerdai összeállításról a hivatalos honlapjukon:
- Kik fognak majd játszani? Az a hír járja, hogy a B csapat áll majd ki a Liga Kupa meccsekre.
- Ez így csak annyiban igaz, hogy a sérültek lehetőséget kapnak arra, hogy pihenjenek, de a többiek ott lesznek. Egyáltalán nem szeretnénk "dobni" a Liga Kupa meccseket.
- Kikre nem számíthatsz?
- Minden valószínűség szerint Totya, Németh Norbi és Lázok nem juthat szóhoz. Marius játéka is kérdéses, miután fáj a combja. Piller Józsinak pedig elképzelhető, hogy kés alá kell feküdnie a térdsérülése miatt. De ez csak a hét második felében dől majd el. (A szerkesztő megjegyzése: Totya: Tóth András, Marius:Marius Unieryzski)
Viszont mindenképpen számítok Tandarira, Kiss Karcsira, Bükire, Skitára és B. Tóth Balázsra, aki a szombati meccsen talán a legjobb teljesítményt nyújtotta.
Liga Kupa, őszi, csoportkör, C. csoport, 1. forduló
Nyíregyháza Spartacus – Vasas
Nyíregyháza, Városi Stadion, vezeti: Berger József, asszisztensek: Forgács Attila, Vígh Tibor
A VTV Nyíregyháza szerdán és csütörtökön 21 órától felvételről közvetíti a mérkőzést.
Aki felnőtt jegyet vált a szerdai mérkőzésre kedvezményes áron tizenegyezer forintért bérletet is vehet.
Révész Attila a szerdai Liga Kupa meccsről a következőket nyilatkozta a szpari.hu-nak.
- A hétközi Liga Kupa mérkőzések jól szolgálják a csapat érdekeit. Kiváló lehetőség nyílik arra, hogy akik nem szerepeltek a bajnoki meccseken, ők is lehetőséget kapjanak. Ilyenkor bizonyíthatnak, hogy nem véletlenül kerültek a keretbe, és helyet akarnak maguknak a kezdő csapatban. Ez nem mond ellent annak az elvárásunknak, hogy minél jobban szerepeljünk a kupában. Azt várjuk, hogy teljes erőbedobással igyekezzenek bizonyítani a pályán a játékosaink. Ha nem teszik ezt, az jelzi, hogy rosszul mértük fel a képességeiket, és nincs helyük a keretben. Komolyan gondoljuk, hogy nincs első és második csapat. Nem is tehetünk ilyen különbséget. Nem olyan bő ez a keret. Egy-egy sérülés vagy eltiltás miatt, bármikor előfordulhat, hogy fontos bajnoki meccsen, a kezdőben vagy csereként kell majd bizonyítania olyan játékosnak is, aki eddig még nem szerepelt. Ezeken a szerdai találkozókon kiderülhet, hogy ki az aki nem alkalmas erre.
Bagoly sérülése miatt nem szerepelhet, Sava is csak kedden délelőtt kezdte el teljes intenzitással az edzéseket és Zabos is húzódással bajlódik- mondta Révész Attila.
A várható kezdőcsapat:
Erdélyi –Zaleh, Cséke, Sipos, Perényi- Vukadinovics, Miskolczi, Minczér, George – Szilágyi, Krajnc
Cserék: Ambrusz, Cornaci, Hegedüs, Lippai, Montvai, Moldovan
Mészöly Géza a következőket nyilatkozta a szerdai összeállításról a hivatalos honlapjukon:
- Kik fognak majd játszani? Az a hír járja, hogy a B csapat áll majd ki a Liga Kupa meccsekre.
- Ez így csak annyiban igaz, hogy a sérültek lehetőséget kapnak arra, hogy pihenjenek, de a többiek ott lesznek. Egyáltalán nem szeretnénk "dobni" a Liga Kupa meccseket.
- Kikre nem számíthatsz?
- Minden valószínűség szerint Totya, Németh Norbi és Lázok nem juthat szóhoz. Marius játéka is kérdéses, miután fáj a combja. Piller Józsinak pedig elképzelhető, hogy kés alá kell feküdnie a térdsérülése miatt. De ez csak a hét második felében dől majd el. (A szerkesztő megjegyzése: Totya: Tóth András, Marius:Marius Unieryzski)
Viszont mindenképpen számítok Tandarira, Kiss Karcsira, Bükire, Skitára és B. Tóth Balázsra, aki a szombati meccsen talán a legjobb teljesítményt nyújtotta.